Hrátky s čerty, divadlo pro děti

Vezměte s sebou babičky, dědečky, maminky, tatínky a hlavně DĚTI!!! Na krásné představení Hrátky s čerty dne 7. 10. 2018 od 16.00 u nás v KD Zašová.

plakat-oficialni.pdf (Soubor: pdf | Velikost: 0.54 MB)

Předprodej bude zahájen 1.8.2018.

Příběh vysloužilého vojáka Martina Kabáta, který se nezalekne ani hrozného loupežníka Sarky Farky, ani pekla plného rohatých čertů, patří totiž k těm, které nadšeně přijímá každá nová generace diváků. Všechno začíná okamžikem, kdy se dvě vdavekchtivé dívky, princezna Dišperanda a její služebná Káča, vlastní krví upíší čertu, výměnou za pohádkové ženichy. Přestože se omylem oba ďábelské úpisy dostanou do rukou chrabrého Martina Kabáta, záludný ďábel Solfernus se jich lstí zmocní a Martinovi nezbývá, než se vydat do horoucích pekel.

Pohádkové hry Jana Drdy jsou známy poměrně širokému okruhu diváků. Je v nich humor, poezie a většinou, jak už to v pohádkách bývá, v nich vítězí dobro nad zlem. Přesto však jejich inscenování prospívá jistá inovace. Proto jsme oslovili autorkou dvojici Petr Markov Zdeněk Barták, jejichž muzikál Jedna noc na Karlštejně slaví zasloužený úspěch na scéně TD, a oba autoři převedli Drdův příběh do muzikálové podoby. Vzájemná spolupráce těchto autorů byla vždy zdrojem dobré zábavy a výborné hudby.

 Lístky i můžete koupit anebo zarezervovat lístky na divadelní představení, jak přes internet na webu: http://www.kultura.zasova.cz/event/250265/hratky-s-certem tak přímo v Icafé. 

Délka akce: 120 minut


Kategorie: Kulturní dění
Vytvořeno / Upraveno: 6.09.2018 | Zveřejněno do: 8.10.2018 | Obec Zašová

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti cookie. Používáním webu s tím souhlasíte. Další info OK