Barbora Mochowa & Unique Quartet

Ve čtvrtek 8. února od 19 hod u nás v Zašové opět koncert - tentokráte zpěv Barbory Mochowe doprovázené pianinem a smyčcovým kvartetem . 

kdz_plakat-a3_mochowa_01.jpg (Soubor: jpg | Velikost: 0.42 MB)

Lístky za 160 Kč již v předprodeji v iCafé či nově online ZDE.

 

Nově rozhovor s Barborou Mochowou - zde.

Silný a nezapomenutelný koncertní zážitek. Víla s jedinečným hlasem uhrane svou křehkostí a důrazem, hlasem přirovnávaným k Lana del Rey. Pianino ve spojení se smyčcovým kvartetem potěší všechny věkové generace. 

BARBORA MOCHOWA debutovala albem "Waiting for the White Raven", které v nadšených recenzích sklízí vavříny coby "zjevení" na české hudební scéně. Deska produkovaná Matoušem Godíkem (Bratři Orffové, Floex atd.) osloví především milovníky lyrického, něžně naléhavého popu, ale i příznivce filmové a klasické hudby. 
V rámci Hudebních cen Žebřík získala od hlasujících příznivců tuzemské scény ocenění v kategorii Objev roku (2. místo).
http://www.barboramochowa.cz/https://www.facebook.com/barboramochowa.music/https://soundcloud.com/barbora-mochowa

UNIQUE QUARTET: Smyčcové kvarteto Unique Quartet tvoří čtyři profesionální hudebníci, kteří spolupracují s předními interprety české a slovenské hudební scény - jakými jsou - Aneta Langerová, Dara Rolins, Ewa Farna, Václav Noid Bárta, Marta Jandová, Ondřej Brzobohatý Gregor, Monika Absolonová, Dasha, Jan Smigmator, Bára Basiková, Hana Zagorová, Lenka Dusilová, Lucia Šoralová, Iva Bittová, Markéta Procházková, Tomáš Savka, Barbora Mochowa,  Martina Pártlová, David Deyl a další. Spojení těchto čtyř individualit, které mají za sebou nesčetně koncertů jak z klasické, jazzové, tak i z populární, rockové, či filmové hudby, nabízí špičkový a jedinečný zážitek. Díky účinkování s hvězdami české či slovenské hudební scény a showbyznysu získali prvotřídní zkušenosti, obzvlášť na poli populární a rockové hudby. Zároveň jsou také členy předních českých orchestrů jako je Český rozhlas nebo FOK.

 http://uniquequartet.cz/uvodni-stranka/

Vstupenky v předprodeji za 160 Kč můžete zakoupit v iCafé - tel. 734 447 239 nebo 602 737 956, icafe@zasova.cz


Kategorie: Kulturní dění
Vytvořeno / Upraveno: 30.01.2018 | Zveřejněno do: 9.02.2018 | Obec Zašová

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti cookie. Používáním webu s tím souhlasíte. Další info OK