Aplikace pro chytré mobily

Dnes, kdy je mobilní telefon malým počítačem snadno připojitelným k internetu, získává mnoho nejen mladých lidí podstatnou část všech informací právě z mobilu a v něm uložených aplikacích.

Nově spuštěná aplikace s jednoduchým názvem Obec Zašová poslouží občanům Zašové i turistům, kteří používají mobilní telefon jako svou pravou ruku, k lepší informovanosti o dění v obci. Aplikace vznikla v dílně společnosti TRIPON MOBILE a byla vytvořena v systému PepiApp (www.pepiapp.cz). Částečně kopíruje internetové stránky obce, obsahuje například komplexní informace o Zašové, pravidelné aktuality, které informují o dění v obci, informace o OÚ, samosprávě. Užitečná je ve své přehlednosti a přístupu k informacím. Důležitým marketingovým nástrojem jsou tzv. push oznamovací zprávy, které jsou zdarma zasílány všem uživatelům aplikace, např. o aktuálním dění v obci. Aplikaci si zdarma stáhněte a nainstalujte ze dvou největších marketů s aplikacemi. U zařízení s operačním systémem Android je to Google Play a příznivci Apple je najdou na App store. Odkaz na tuto aplikaci v obou marketech je uveden na webových stránkách obce.

Věříme, že tato aplikace přiblíží aktuální dění v naší obci dalším našim občanům doplněné o posílání krátkých textových zpráv.

Mobilní aplikace obec Zašová – Apple zde

Mobilní aplikace obec Zašová – Android  zde