Dny guláše – Prostřední Bečva

AREÁL ZAVADILKA ZVE NA TRADIČNÍ DNY GULÁŠE A PIVA

Poslední víkend v červenci ve dnech 29. – 31. 7. 2016 se v Areálu Zavadilka v Prostřední Bečvě již tradičně konají Dny guláše a piva.
V pátek a sobotu vystoupí v Areálu Zavadilka hudební skupiny hrající rock, folkrock, country, ale i současný pop a nedělní odpoledne se bude nést ve znamení dechových hudeb jak z České, tak Slovenské republiky. Nedělním odpolednem bude provázet známý redaktor a moderátor Artur Kubica z ostravského Rozhlasu.
Pro všechny návštěvníky je připraven velký výběr gulášů (např. dančí, kančí, srnčí, jelení, valašský skopový, maďarský, bačův v chlebě, formanský s klobásou) připravovaných výhradně v kotlích nad přímým ohněm a před očima hostů Areálu Zavadilka.
Ten, kdo neholduje gulášům, může ochutnat točená piva různých výrobců a značek, speciality z grilu a udírny, nebo posedět u valašského frgálu a dobré kávy.
V sobotu navíc proběhne druhý ročník soutěže ve vaření guláše – Zavadilský kotlík.
Zájemci o přihlášku do soutěže se mohou informovat o podmínkách na tel. 723 532 615.
Aby si hosté areálu mohli odpočinout, myslí pořadatelé  také na jejich děti, o které se postarají profesionální baviči a rovněž je pro ně připraven zábavní park s dětským  hřištěm, lanová pyramida, dětská herna, šipky, billiard, fotbálek, ping-pong, lanová pyramida, golf a jiné atrakce.

NEDĚLNÍ HUDEBNÍ ODPOLEDNE V AREÁLU ZAVADILKA

Každou neděli během měsíců červenec-srpen vystoupí od 15 hodin kapely různých žánrů.

Srdečně zvou pořadatelé