Hlášení závad a nedostatků

Zde můžete uvádět závady a nedostatky v obci (např. díry na silnici, nepořádek, neosečení trávy atd....). Toto hlášení se předá příslušnému zaměstnanci OÚ, který zajístí nápravu. Upozorňujeme, že u některých závad nebude závada odstraněna ihned, ale až při plánovaných obdobných opravách či pracech v celé obci (např.: cesty se opravují max. 2 x ročně...).

Děkujeme za informace, které jsou cenné pro zlepšení života v naší obci.

Upozornění, Vámi zadaná hlášení se nezobrazí pod formulářem okamžitě, ale až po doručení a přečtení příslušným zaměstnancem obce. (max. 1 pracovní den)

Prosím zadejte údaje co nejpřesněji, abychom mohli poruchy/závady vyřešit v co nejkratším čase. Děkujeme.Seznam hlášení


Změněno: 22.03.2019
Porucha/Závada/Nedostatek: Nová porucha
Popis: Dobrý den, prosím o posouzení, zda je možné nechat nainstalovat dopravní zrcadlo do zatáčky mezi Zašová 272 a 233. Jedná se o nepřehledný a nebezpečný úsek u potoka. Děkuji.
Stav: V řešení


Změněno: 15.01.2019
Porucha/Závada/Nedostatek: Nová porucha
Popis: úklid místní komunikace na konečné, hrůza neprotaženo neposypano. parkovistě u pošty úklid sněhu chápu že je leden a snih nebyl v plánu a nedal se ani očekávat dnes je vhodná teplota a ideální podmínky a uklid
Stav: V řešení


Změněno: 2.01.2019
Porucha/Závada/Nedostatek: Nová porucha
Popis: Dobrý den. Mám spíše dotaz, než hlášení nějaké závady: Nebylo by možné dole ve vesnici u vlakového přejezdu (po dohodě se všemi zúčastněnými stranami) zřídit semafory (podobně, jako je tomu např. v městě Zubří)? Zřejmě by to bylo přehlednější pro řidiče a eliminovaly by s možná i občasné nehody v tomto úseku. Předem děkuji za odpověď i za tuto rubriku! :-)
Stav: V řešení


Změněno: 13.09.2018
Porucha/Závada/Nedostatek: Nová porucha
Popis: Dobrý den, u domu (Zašová 543) je na krajnici cesty dlouhodobě vidět pravděpodobně prasklé potrubí. Je v tomto místě mokro.
Stav: V řešení


Změněno: 20.09.2018
Porucha/Závada/Nedostatek: Nová porucha
Popis: Dobrý den, od domu č. 813 směr letiště zarůstá cesta nálety křovin z příkopy, jezdí se po opačné krajnici, ničí se cesta, dobré by bylo udělat prořez. Odpověď: Vlastníkem cesty není obec Zašová, ale soukromý vlastník, který nesouhlasí s prořezem ani se vstupem na jeho soukromý pozemek.    
Stav: Opraveno


Změněno: 19.09.2018
Porucha/Závada/Nedostatek: Nová porucha
Popis: Považuji za problém vyvážení močůvky na pole v době rekordních veder a sucha. Jedná se o porušení zákona. Zápach je bohužel jen subjektivní vjem a nelze přesně měřit a postihovat, ale nejhorším důsledkem je vylíhnutí enormního množství much z nezaorané močůvky. Opakuje se každoročně ve shodnou dobu. Děkuji za odpověď Odpověď: Vaši stížnost jsem předal vedení VZOD Zašová. Reagovali takto: „Kejda se naváží v srpnu, protože se v tomto měsíci seje řepka. Je ale okamžitě zapravována do půdy, a k porušení zákona v žádném případě nedochází.“  Souhlasím s Vámi, že v minulém týdnu byl zápach velmi nepříjemný, na druhou stranu opravdu to není každý týden a práce na polích, kterými je Zašová obklopená, prostě ne vždy bude vonět. Vylíhnutí much vzhledem k horkému počasí asi není možné úplně zabránit, ale jak píšu výše, agronom družstva si stojí za tím, že je kejda okamžitě zapravena do půdy. Jiljí Kubrický, starosta obce
Stav: Opraveno


Změněno: 19.09.2018
Porucha/Závada/Nedostatek: Nová porucha
Popis: Na Záhumení ( u č.p. 824) je propadlá silnice.
Stav: Opraveno


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti cookie. Používáním webu s tím souhlasíte. Další info OK