Hlášení ze dne 12.5.2017

1. Fotbalový oddíl Zašová si Vás dovoluje pozvat tento pátek 12.května na dohrávku mužů, kdy v 17.30hod hostí na svém hřišti Lidečko. Ve  fotbalovém víkendu dále hrají mladší žáci v neděli 14. května v 10hod dopoledne s Hrachovcem a starší přípravka v 16hod s Hutiskem. Nedělní zápas mužů je na žádost Prostřední Bečvy přeložen na 9.června.2017. Bohaté občerstvení zajištěno.

2. Obec Zašová a Matice zašovská vás srdečně zvou na BENEFIČNÍ KONCERT ve prospěch obnovy rajského dvora bývalého trinitářského kláštera, který se uskuteční 14. 5. 2017 od 15 hod. v klášteře Zašové. Uslyšíte smyčcový orchestr ZUŠ Alfréda Radoka z Valašského Meziříčí, hudební vystoupení Jiřího Buksy a Pavla Tabáska. Dále bude seznámení s historií kláštera, se záměrem jeho rekonstrukce a volná prohlídka kláštera. Můžete se těšit na kolotoč pro děti, ochutnávku regionálních potravin a další.

3. Zveme všechny občany na první samostatný koncert Báry Balášové a Kateřiny Jančové, který se uskuteční v pondělí 15. 5. od 18.00 hod. v iCafé a potom od 19.00 hod. proběhne vernisáž úsměvných obrázků Ladislava Krajči, které budete moci zhlédnout v iCafé až do konce července.

4. Oznamujeme občanům, že dnešní tvoření pro děti ke Dni matek se ruší.