Hlášení ze dne 18.2.2015

1.

Žádáme občany Veselé, aby dnes od 13.00 hodin dbali pokynů místních dobrovolných hasičů, kteří budou v horní části obce řídit dopravu z důvodu konání pohřbu.

Příjezd ke kostelu bude umožněn jen vozidlu pohřební služby, kněžím a nejbližším příbuzným.

Staří a jinak handicapovaní účastníci pohřbu budou moci využít k dopravě ke kostelu vozidla místních hasičů, které bude zajišťovat kyvadlovou dopravu mezi parkovištěm u požární zbrojnice a parkovištěm pod kostelem.

Organizátoři pohřbu zároveň upozorňují, že kostel sv. Martina ve Veselé má omezenou kapacitu. Přední místa v kostele budou vyhrazena jen pro blízkou rodinu.

Rakev s ostatky P. Bohuslava bude už před samotným obřadem vystavena v kostele. Prosíme ty, kteří se budou chtít rozloučit s P. Bohuslavem modlitbou u jeho rakve, aby se zde s ohledem na ostatní návštěvníky nezdržovali nadměrně dlouho, neblokovali přístup dalším lidem a prostor zase opustili.

Organizátoři pohřbu věří, že všichni účastníci pohřbu svou ukázněností a ohleduplností přispějí k důstojnému průběhu rozloučení se zesnulým knězem Bohuslavem Bártkem.

2.

Česká pošta hledá zájemce s řidičským průkazem pro doručování denního tisku, které probíhá v ranních hodinách. Týká se obcí Zašová, Veselá, Krhová a Bynina. Zájemci se mohou hlásit osobně na poště Valašské Meziříčí u vedoucí oddělení.

3.

Lyžařský oddíl TJ Veselá zve všechny na IV. ročník závodu ve sjezdovém lyžování O pohár Veselé, který se koná tuto sobotu, 21.2.2015 od 9,30 hodin.

Závody jsou určeny pro všechny věkové kategorie, od myšáků až po dříve narozené.

Pro závodníky i fanoušky bude zajištěno výborné občerstvení: grilované speciality, guláš, čepované pivo.

Více informací na www.skiarealvesela.cz