Hlášení ze dne 26.10.2015

1. MUDr. Levová, praktický lékař pro dospělé v Zašové oznamuje, že ve dnech 29 a 30. října nebude ordinovat z důvodu dovolené. Zastupovat ji bude MUDr. Bláhová – Zdravotní středisko Zubří.

2. Knihovny Veselá a Zašová oznamuje, že ve středu 28. října budou uzavřeny z důvodu státního svátku.

3. Zveme všechny děti a jejich rodiče na Zašovská světýlka aneb lampionový průvod za pokladem v předvečer státního svátku 27. října v 17.00 hodin. Sraz je na návsi před Kulturním domem v Zašové.

4. Obec Zašová Vás srdečně zve na večerní kinoautomat: Člověk a jeho dům., který se hraje 6. 11. 2015 v 18.00 hod v Kulturním domě v Zašové. Jedná se o první interaktivní film na světě, ve kterém diváci mohou zasahovat do průběhu děje. Film se vždy v určitém napínavém momentě zastaví, na jeviště před plátno vyjde moderátor a vyzve diváky, aby pomocí dvou tlačítek ve většinovém hlasování rozhodli, jak bude příběh dále pokračovat. Moderátorem Kinoautomatu na scéně před plátnem bude Tomáš Matonoha. Cena vstupenky je 150 Kč a je možné je zakoupit v Informačním centru v Zašové.

5. Pan J. Trčka, Zašová č.3 (pod statkem Blažků) oznamuje občanům, že má na prodej ovocné stromky – jabloně. Stromky prodává se slevou.