Hlášení ze dne 30.9.2015

1. Obec Zašová zve všechny občany na 7. zasedání Zastupitelstva obce, které se koná v úterý 6. října v 17.00 hod v Kulturním domě ve Veselé.

2. Občanské sdružení Ráj pořádá zájezd do Jeseníku. Zájezd se koná 3. a 4. října. Odjezd je v 6,00 hod. od hasičské zbrojnice ve Veselé. Na programu je zámek Velké Losiny, Veterán muzeum v Rapotíně, město Šumperk, bazilika a muzeum internace bohoslovců v Králíkách, pěchotní srub Dolní Morava. Ubytování je zajištěno v hotelu na náměstí v Králíkách. Cena zájezdu je 600 Kč a přihlásit se je možné u Anny Novákové na tel. 723 507 680.

3. Firma Monika bude ve čtvrtek 1. října ve Veselé u hasičské zbrojnice 8.00 – 8.15 hod. a v Zašové u Kulturního domu 8.15 – 8.30 hod. prodávat: kuřice různých barev, chovné kohouty, krmné směsi, brambory a cibuli na uskladnění, česnek konzumní a sadbový, jablka, hrušky a další ovoce a zeleninu.

4. Zveme všechny občany na Koncert vážné hudby, který se koná v neděli 4. října v 18.00 hod. v Kostele navštívení Panny Marie v Zašové. Uslyšíte skladby Antonína Dvořáka, Karla Ditterse a Jana Křtitele Vaňhaly. Vstupné dobrovolné.

5. MŠ Zašová zve všechny děti a jejich rodiče na Drakiádu, která se koná v sobotu 3. října od 14.00 hod na Černém kopečku.

6. Obec Zašová Vás srdečně zve na večerní kinoautomat: Člověk a jeho dům, který se hraje 6. 11. 2015 v 18.00 hod v Kulturním domě v Zašové. Jedná se o první interaktivní film na světě, ve kterém diváci mohou zasahovat do průběhu děje. Film se vždy v určitém napínavém momentě zastaví, na jeviště před plátno vyjde moderátor a vyzve diváky, aby pomocí dvou tlačítek ve většinovém hlasování rozhodli, jak bude příběh dále pokračovat. Moderátorem Kinoautomatu na scéně před plátnem bude Tomáš Matonoha. Cena vstupenky je 150 Kč a je možné ji zakoupit v Informačním centru v Zašové.