Hlášení ze dne 8. 6. 2017

1. Sbor dobrovolných hasičů Zašová společně s neziskovou organizací Textilní banka vyhlašuje Humanitární sbírku šatstva, která se uskuteční v sobotu 10. 6. 2017 od 8 do 12 hodin v hasičské zbrojnici. Pokud máte starší nepotřebné oblečení a nevíte co s ním, nevyhazujte ho! Dejte mu šanci na druhý život! Můžete darovat věci zachovalé, čisté a nepoškozené. Oděvy, oděvní doplňky, kabelky, párovou obuv a bytový textil. Darované věci doplní sklad Textilní banky, kde zůstanou uloženy pro potřeby nestátních neziskových organizací, které podporují sociálně slabé a osoby v nouzi.

2. Studénka drůbež nabízí k prodeji v pátek 9.6. v době ve Veselé od 8:00 – 8:15 hod u zbrojnice a v Zašové od 8:15 – 8:30 hod. u pošty roční slepice, kuřice různých barev, chovné kohouty, housata, káčata, husokačeny, krůty, brojlery, perličky a další drůbež dle aktuální nabídky. Krmné směsi pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky pro veškerou drůbež.

3. Fotbalový oddíl Zašová si Vás dovoluje pozvat na páteční dohrávku mužů, kdy v 17 hod hostí na svém hřišti Prostřední Bečvu. V neděli dopoledne hrají mladší žáci proti Růžďce – začátek v 10 hod. Hlavní zápas mužů proti Hovězí začíná v 17.30 hod. Bohaté občerstvení zajištěno. Na Vaši návštěvu se těší fotbalisté.