Hlavní nabídka


Nově nákup vstupenek na kulturní akce online

Jsme rádi, že vás můžeme informovat o nové možnosti rezervací a placení vstupenek na koncerty a divadla online.  Přinášíme bližší informace o této novince  a přehled představení, na které si už můžete lístky takto kupovat.   

 

Vstupenky můžete tedy zakoupit sami z pohodlí vašeho domova online. Stačí si vybrat akci, kterou chcete navštívit, označit volné místo a zaplatit platební kartou nebo u vybraných bank expresním převodem z účtu. Vstupenky obdržíte obratem po úspěšné dokončené platební transakci. V případě, že platební transakce neproběhne úspěšně, vaše objednávka je automaticky stornována. V ojedinělých případech může být doručený email se vstupenkami automaticky přemístěn do složky spam. Vstupenku, kterou obdržíte emailem, si můžete vytisknout na své tiskárně, případně u vchodu do Kulturního domu  tento grafický kód na mobilním zařízení ukázat uvaděčům. 

Lístky si taky můžete jen na omezenou dobu online  rezervovat Můžete si ji zaplatit v dané lhůtě opět online nebo přijít do iCafé v otevírací dobu a zaplatit v hotovosti či kartou. Pro bezproblémové užívání doporučujeme webový prohlížeč Google Chrome. V den konání akce lze nejpozději zakoupit online vstupenku na představení/koncert do 30 minut před jejím začátkem, ale již za plnou cenu.

Stávající pultový prodej v iCafé zůstává zachován, tzn. dáváte-li přednost osobnímu nákupu, přijďte, rádi vás obsloužíme. 

 

Pro majitele chytrých zařízení s operačními systémy Android či iOS lze nákup uskutečnit pomocí aplikace BudíCheck, kterou si můžete stáhnout zde.

V současnosti si takto můžete koupit lístky se slevou za nákup v předprodeji na: 

Barbora Mochowa & Unique Quartet  - už příští týden 8.2.

Beňa / Radvanyi a Hot Tamales Trio - Bluseový večer - 20.3.

Divadlo Jméno - 4.4

Stupkovo kvarteto - koncert komorní hudby - 8.4.

 Informace o kultuře a dění v Kulturním domě Zašová postupně převádíme na www.kultura.zasova.cz. Zatím je plně funkční jen online prodej, ostatní sekce jsou ve výstavbě. 

 


Kategorie: Informace
Vytvořeno / Upraveno: 17.10.2018 | Obec Zašová

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti cookie. Používáním webu s tím souhlasíte. Další info OK