Hlavní nabídka


Poradna pro pečující

Vaše maminka se má vrátit z nemocnice a vy si uvědomujete, že již nebude tak soběstačná jako dřív? Bojíte se, že péči o ni nezvládnete? Zhoršil se zdravotní stav  vašeho  manžela a cítíte, že potřebujete pomoci?

Diakonie ČCE Valašském Meziříčí nabízí služby poradny pro pečující. Pracovnice poradny vám poradí, jak zvládnout péči o blízkého člověka po stránce odborné i sociální. Seznámí vás s vhodnými kompenzačními pomůckami, které mohou péči usnadnit nebo poradí, jak si upravit byt, aby péče byla jednodušší. Poskytnou vám také potřebnou podporu při zajišťování vlastních potřeb – času pro regeneraci a odpočinek. Pracovnice poradny se mohou stát vašimi průvodci v nelehkém období pečování.

Veškeré poradenství poskytuje Diakonie ČCE zdarma. Poradnu pro pečující najdete v přízemí Domu sociálních služeb na Žerotínově ulici č. 319/21 ve Valašském Meziříčí. Návštěvu pracovnice poradny lze domluvit také u Vás doma. Naše působnost zahrnuje území Mikroregionu Valašskomeziříčsko – Kelečsko (Valašské Meziříčí, Choryně, Jarcová, Krhová, Kunovice, Oznice, Velká Lhota, Loučka, Poličná, Police, Lešná, Střítež nad Bečvou, Mikulůvka, Kelč, Zašová, Kladeruby, Podolí, Branky).

V případě dotazů kontaktujte vedoucí poradny Mgr. Veroniku Janoškovou na tel. 730 190 733 nebo navštivte webové stránky www.diakonievm.cz.


Kategorie: Informace
Vytvořeno / Upraveno: 10.05.2018 | Zveřejněno do: 31.08.2018 | Obec Zašová

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti cookie. Používáním webu s tím souhlasíte. Další info OK