Internet a kabelová televize

Kabelová televize

Kabelová televize v Zašové nabízí širokou nabídku programů všech žánrů. Televizní divák si může vybrat z dokumentárních, sportovních, hudebních, zpravodajských nebo dětských programů, filmů a seriálů. Velká část programů je vysílána v českém jazyce. Příjem televizního signálu pomocí kabelových rozvodů není rušen atmosférickými vlivy, což zabezpečuje velmi kvalitní obraz i zvuk.

Připojovací poplatek činí 4 000,- Kč.

Pro naladění Vaší televize si stáhněte podrobný rozpis k jednotlivým programům. (formát Excel, *.XLS, 21 kB)

Postup zřízení přípojky kabelové televize

  1. Zaplacení připojovacího poplatku 4 000,- Kč v pokladně obecního úřadu.
  2. Firma, která připojení provede Vás bude kontaktovat ohledně termínu připojení. Připojení bude provedeno do 1 měsíce od zaplacení připojovacího poplatku.
  3. Náklady na vnitřní rozvody (od šedé krabičky) si hradí každý účastník sám přímo dodavatelské fimě. Pokud nemá účastník dotažený kabel ke své nemovitosti, hradí si i tyto náklady.

Poruchová služba pro kabelovou televizi je zajištěna p. Hajdou tel: 776 620 810.

Připojení k síti INTERNET přes kabelovou televizi

Pokud jste v tuto chvíli přesvědčeni, že je pro Vás možnost připojit se trvale k síti Internet prostřednictvím kabelové televize aktuální, je možné zanechat své jméno, adresu s číslem popisným a telefonické spojení na:

Pracovníci TKR Jašek, s.r.o. Vás budou na základě těchto informací kontaktovat zpět v momentě, kdy bude prakticky možné službu u Vás aktivovat.

za TKR Jašek, s.r.o.
Ing. Bronislav Jašek, garant projektu

Poruchová služba pro internet je zajištěna TKR Jašek s.r.o. tel: 571 655 844, 571 115 225, 602 759 727, 603 777 762, 777 655 844.