Horní menu

Fulltext vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
Přátelský turnaj v Mölkky
Pozvánka na nadcházející akce 20.–22.7.
22
Promítej i ty! - Bílý anděl
23 24 25
Letní dvojkoncert před iCafé - Adam Kubját & Tereza a Karel Jurovi
26 27
Rap workshop s Petrem Šafránkem
Sochařský workshop
28
Letní kino pro celou rodinu - Páni kluci
Sochařský workshop
Sousedské posezení u altánu
29
Promítej i ty! - Farmář a hipster
30 31 1 2
Letní koncert před Icafé - Zašová Acoustic
3 4
Koncert v kostele - Monika Štreitová a Marek Vrábel
Drobečková navigace

Úvod > Kultura > Akce > Letní koncert před Icafé - Zašová Acoustic

Letní koncert před Icafé - Zašová AcousticDatum konání:
2.8.2024

Příjemný akustický večer před iCafé v Zašové Vám v rámci hudebního léta přináší Obec Zašová. Dvě velmi talentované kapely z Valašska Vám 2. 8. od 19 hodin nabídnou ochutnávku jejich vlastních písní a také známých coverů.

Rivermons je indie-popová kapela z Valašského Meziříčí, která vznikla v únoru roku 2021. Trojice hudebníků Mira, Milan a Zdeňa se po letech působení v metalcorových kapelách rozhodla pro změnu stylu a začala tvořit hudbu inspirovanou alternativním indie a dreampopem. Jejich hudba je postavena na kytarových melodiích, harmonických vokálech a elektronických smyčkách, což odráží uklidňující a zasněnou atmosféru valašské přírody.

The Coyotes je akustická kapela, jejíž repertoár zahrnuje nejen coververze populárních písní, ale také originální tvorbu, která se dotýká hlubokých témat jako jsou různé podoby lásky, hledání sebe sama a jak namáhavé může být překonávat určité životní strasti. Kapela se zaměřuje na vytváření intimní atmosféry během svých vystoupení, kde akustické aranžmá a upřímné texty přinášejí posluchačům silný emocionální zážitek. Vlastní písně The Coyotes jsou introspektivní a často zkoumají složité emoce a životní situace, čímž oslovují široké spektrum posluchačů. V této kapele hrají také dva rodáci ze Zašové / Veselé, skvělí umělci Honza Fridrich a Adam Kubját, kteří mimo jiné před několika lety položili základní kámen pro festival Veselá Fest, který dodnes velmi úspěšně vedou.

Vstupné dobrovolné. Doporučujeme rezervovat stůl.