Divadelní předplatné - Frau Dietrich a Madame Piaf - nový termín

S ohledem na omezení jsme nuceni toto představení přesunout. Pokud bude možné, budeme se snažit divadlo odehrát už v prosinci - ve středu 9. prosince. Pokud by stále nebyly kulturní akce povoleny, pak ve čtvrtek 21. ledna. Prosíme Vás, milí předplatitelé, abyste si v tuto chvíli rezervovali oba termíny. Snad se nám již podaří. S přáním pevného zdraví a klidné mysli, pracovníci zašovské kultury.    

 

„Litovat něčeho…proč?“ Nadpozemské zjevení s postelovýma očima a malý vrabčák s podmanivým hlasem. Dvě neobyčejné ženy s neuvěřitelnými osudy – Marlene Dietrich a Edith Piaf. I když se tyto hvězdy minulého století potkaly ve svých životech jen párkrát, vzniklo mezi nimi silné přátelství, které trvalo až do smrti. Ta první si podmanila svět svou krásou, herectvím a uhrančivým pohledem, ta druhá svým zpěvem a nenápadným zevnějškem. První se klaní Hollywood, té druhé aplauduje celá Francie. Byly tak rozdílné nebo si právě byly natolik podobné? Hudební drama, které vychází ze vzpomínek Marie Rivy (dcera Marlene Dietrich) a Simone Berteaut (nevlastní sestra Edith Piaf), nám přibližuje nejen vztah obou těchto osob světového šoubyznysu, ale ukazuje nám také, jaké důsledky má to, když se člověk odevzdá obrazu, který z něj vytvořili jiní.

Divadlo v Lidovém domě Vsetín

Autor: Jakub Hekl

Hrají: Dagmar Pavloušková, Kateřina Mrlinová, Mirka Kocůnová, Kateřina Pruknerová, Rudolf Sieber a Petr Štíva. Hud. doprovod: Roman Vavřík

 

https://www.zasova.cz/predplatne-2020


Kategorie: Kulturní dění
Vytvořeno / Upraveno: 20.10.2020 | Zveřejněno do: 31.10.2020 | Obec Zašová

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti cookie. Používáním webu s tím souhlasíte. Další info OK