Informace o změně v divadelním předplatném 2020

V pátek 27. března v 19 hod. se odehraje první z představení divadelního předplatného. Dubnový termín i titul se mění - v pátek 17. dubna k nám zavítá Divadelní spolek Kašpar. Více informací níže. 

První představení – Madame Rubinstein, životopisný příběh s paní Daní Syslovou a Milenou Steinmasslovou se odehraje již v pátek 27. března v tradičních 19 hodin.
Na duben jsme měli naplánováno taneční představení, ale toto bylo na začátku února ze strany konzervatoře z technických důvodů zrušeno. Za to se divákům velmi omlouváme, nicméně se nám podařilo domluvit představení v podání Divadelního spolku Kašpar. Termín se však přesouvá z původního čtvrtka na pátek 17. dubna.

Ve hře Martina McDonagha Osiřelý západ, která nás zavede do irského městečka, se nám představí Matouš Ruml s manželkou Terezou, Petr Lněnička a Lukáš Jůza. Tato kousavá a hubatá tragikomedie, jak ji charakterizoval jeden z recenzentů, není vhodná pro děti do 15 let.
Pokud si děláte poznámku do kalendáře, poznačte si prosím rovnou na září, že představení Slováckého divadla se bude hrát 18. 9. Říjnový a listopadový termín zatím není známý, zveřejníme je hned, jakmile je budeme mít k dispozici.

Celý program zde


Kategorie: Kulturní dění
Vytvořeno / Upraveno: 17.04.2020 | Zveřejněno do: 16.04.2020 | Obec Zašová

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti cookie. Používáním webu s tím souhlasíte. Další info OK