4 Tenoři a Unique Quartet - Muzikálové gala přeloženo na 22. září

Nový termín koncertu 4 Tenorů je, snad již s definitivní platností, 22. září 2021.  Zakoupené vstupenky platí i pro nový termín. Pokud vám nový termín nevyhovuje a chcete vrátit své vstupné, máte možnost nejpozději do konce  května zažádat o vrácení vstupného. A to buď v kavárně - bude vyplaceno v hotovosti nebo mailem na kultura@zasova.cz , kde napíšete 4 Tenoři, připojíte oskenovanou vstupenku a číslo svého účtu.     

Slavné muzikálové árie, hity Karla Svobody a světové evergreeny zpívají 4 Tenoři v doprovodu smyčcového Unique Quartet. 

Nejkrásnější české a světové muzikálové árie vám zazpívají:

 Marián Vojtko (tenor)

Držitel ceny Thálie, představitel titulních rolí muzikálů Fantom opery, Ples upírů, Dracula, Bídníci, Monte Cristo, Jekyll & Hyde nebo Baron Prášil.

 Michal Bragagnolo (tenor)

Sólista Národního divadla v Praze a muzikálových inscenací Fantom opery, Ples upírů nebo Balada pro banditu.

 Pavel Vítek  (barytenor)

Vytvořil premiérové role v muzikálech Bídníci, Pomáda, Dracula, Fantom opery, Mamma Mia!, Noc na Karlštejně, Rebelové, Cikáni jdou do nebe, Tři mušketýři nebo Ples upírů, za který byl nominován na cenu Thálie.

 Jan Kříž (tenor)

Dvojnásobný držitel ceny Thálie hostoval na německých scénách v titulní roli muzikálu Plesu upírů. V ČR účinkoval v inscenacích Rocky, Pomáda, Horečka sobotní noci, Noc na Karlštejně, Děti ráje, Zpívání v dešti, Mefisto, Robin Hood, Atlantida nebo Srdcový král.

 Unique Quartet

Smyčcové kvarteto spolupracující s předními osobnostmi u nás už vystupovalo v roce 2018 s Barborou Mochowou. Posledním jejich známým počinem je smyčcový doprovod k písni Srdce nehasnou Karla Gotta a Charlotte v písni Srdci nehasnou.

 


Kategorie: Kulturní dění
Vytvořeno / Upraveno: 18.06.2021 | Zveřejněno do: 23.09.2021 | Obec Zašová

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti cookie. Používáním webu s tím souhlasíte. Další info OK