4 Tenoři a Unique Quartet - Muzikálové gala přeloženo z 3. února na 18. května

Vyprodaný koncert jsme s ohledem na aktuální situaci nuceni opět přesunout, a to  na 18. května 2021.  Pevně doufáme, že vydržíte spolu s námi a hlavně umělci čekat a nový termín Vám bude vyhovovat. Pokud přece jenom budete chtít vstupenky vrátit, máte možnost zažádat o vrácení vstupného do 10. února. Po dobu, co je kavárna iCafé zavřena, učiňte tak prosím formou mailu na kultura@zasova.cz, kde napíšete 4 Tenoři, připojíte oskenované vstupenky a připíšete číslo účtu, kam máme peníze zaslat. 

Slavné muzikálové árie, hity Karla Svobody a světové evergreeny zpívají 4 Tenoři v doprovodu smyčcového Unique Quartet. 

Nejkrásnější české a světové muzikálové árie vám zazpívají:

 Marián Vojtko (tenor)

Držitel ceny Thálie, představitel titulních rolí muzikálů Fantom opery, Ples upírů, Dracula, Bídníci, Monte Cristo, Jekyll & Hyde nebo Baron Prášil.

 Michal Bragagnolo (tenor)

Sólista Národního divadla v Praze a muzikálových inscenací Fantom opery, Ples upírů nebo Balada pro banditu.

 Pavel Vítek  (barytenor)

Vytvořil premiérové role v muzikálech Bídníci, Pomáda, Dracula, Fantom opery, Mamma Mia!, Noc na Karlštejně, Rebelové, Cikáni jdou do nebe, Tři mušketýři nebo Ples upírů, za který byl nominován na cenu Thálie.

 Jan Kříž (tenor)

Dvojnásobný držitel ceny Thálie hostoval na německých scénách v titulní roli muzikálu Plesu upírů. V ČR účinkoval v inscenacích Rocky, Pomáda, Horečka sobotní noci, Noc na Karlštejně, Děti ráje, Zpívání v dešti, Mefisto, Robin Hood, Atlantida nebo Srdcový král.

 Unique Quartet

Smyčcové kvarteto spolupracující s předními osobnostmi u nás už vystupovalo v roce 2018 s Barborou Mochowou. Posledním jejich známým počinem je smyčcový doprovod k písni Srdce nehasnou Karla Gotta a Charlotte v písni Srdci nehasnou.

 


Kategorie: Kulturní dění
Vytvořeno / Upraveno: 20.01.2021 | Zveřejněno do: 19.05.2021 | Obec Zašová

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti cookie. Používáním webu s tím souhlasíte. Další info OK