Talk show Zbigniewa Czendlika - Postel hospoda kostel

V pondělí 8. února od 18 hodin Vás zveme na 90 minut smíchu i zamyšlení ve formě příběhů Zbigniewa Czendlika z jeho života osobního i jiného…podané humorem jemu vlastním.  Pohodový, zábavný kněz z Lanškrouna se u nás představí již podruhé v úspěšném pořadu Postel hospoda kostel. Předprodej vstupenek zahájen. 

Plakát Zbigniew Czendlik (Soubor: jpg | Velikost: 0.3 MB)

Zbigniew Jan Czendlik (1964), řečený Zibi, je římskokatolický kněz polské národnosti, působící od roku 1992 v České republice, a děkan lanškrounský. Je mediálně známý zejména díky přátelským vztahům s řadou osobností z oblasti kultury, šoubyznysu a sportu. Působí rovněž jako moderátor, např. v Českém rozhlasu má relaci Jak to vidí (od 2015) a v České televizi pořad Uchem jehly (od 2011). V listopadu 2018 vyjde kniha rozhovorů z onoho pořadu, pod názvem “Uchem jehly Zbigniewa Czendlika”. Rád sportuje, dříve hrával fotbal, nyní se věnuje golfu, občas si zahraje tenis nebo lyžuje. Aktivně se podílí na charitativních a sociálních projektech různého typu, za účelem podpory seniorů či dětí s hendikepem. Je patronem psího útulku.

V říjnu 2016 vyšla kniha Zbigniewa Czendlika a Markéty Zahradníkové se stejnojmenným názvem Postel hospoda kostel, za níž obdrželi cenu čtenářů v rámci soutěže Magnesia litera 2017. V dubnu 2018 byla kniha vydána také v polském překladu. Součástí pořadu je autogramiáda této knihy.

 

Předprodej vstupenek online zde či po tel. domluvě v iCafé (tel. 734 447 239).

 


Kategorie: Kulturní dění
Vytvořeno / Upraveno: 3.11.2020 | Zveřejněno do: 9.02.2021 | Obec Zašová

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti cookie. Používáním webu s tím souhlasíte. Další info OK