Talk show Zbigniewa Czendlika - přesouváme 1. 12. 2021

S ohledem na situaci jsme  nuceni odsunout konání talk show Zbigniewa Czendlika  na 1. prosince 2021.   

Změněný plakát (Soubor: jpg | Velikost: 0.81 MB)

Budeme moc rádi, ponecháte-li si zakoupené vstupenky, které zůstávají nadále v platnosti. 

Pokud přece jenom někomu nový termín nebude vyhovat, nebo nechce tak dlouho čekat, má možnost  nejpozději do konce srpna zažádat o vrácení vstupného. A to buď v kavárně - bude vyplaceno v hotovosti nebo mailem na kultura@zasova.cz, kde napíšete Z. Czendlik, připojíte oskenovanou vstupenku a číslo svého účtu. 

Informace o akci

Zbigniew Jan Czendlik (1964), řečený Zibi, je římskokatolický kněz polské národnosti, působící od roku 1992 v České republice, a děkan lanškrounský. Je mediálně známý zejména díky přátelským vztahům s řadou osobností z oblasti kultury, šoubyznysu a sportu. Působí rovněž jako moderátor, např. v Českém rozhlasu má relaci Jak to vidí (od 2015) a v České televizi pořad Uchem jehly (od 2011). V listopadu 2018 vyjde kniha rozhovorů z onoho pořadu, pod názvem “Uchem jehly Zbigniewa Czendlika”. Rád sportuje, dříve hrával fotbal, nyní se věnuje golfu, občas si zahraje tenis nebo lyžuje. Aktivně se podílí na charitativních a sociálních projektech různého typu, za účelem podpory seniorů či dětí s hendikepem. Je patronem psího útulku.

V říjnu 2016 vyšla kniha Zbigniewa Czendlika a Markéty Zahradníkové se stejnojmenným názvem Postel hospoda kostel, za níž obdrželi cenu čtenářů v rámci soutěže Magnesia litera 2017. V dubnu 2018 byla kniha vydána také v polském překladu. Součástí pořadu je autogramiáda této knihy.

Předprodej vstupenek online zde či v iCafé (tel. 734 447 239).


Kategorie: Kulturní dění
Vytvořeno / Upraveno: 27.05.2021 | Zveřejněno do: 2.12.2021 | Obec Zašová

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti cookie. Používáním webu s tím souhlasíte. Další info OK