Kácení máje již tuto neděli

SDH a Obec Zašová vás zvou na Kácení máje již tuto neděli odpoledne. 

Sbor dobrovolných hasičů a Obec Zašová vás zvou na Kácení máje již tuto neděli 30. května od 15.00 na návsi s občerstvením na výletišti, které bude otevřeno od 14.30 hodin. 

Kácení bude letos jiné, protože nakonec nemůže vystupovat Sedmikvítek ani kapela Royal ze Slovenska. Nicméně podařilo se zajistit ochotnický spolek vysokých kvalit, který se nám o zvalení májky postará. 

Letos bude nově vyhlášena tipovací soutěž, kdo nejpřesněji určí místo dopadu májky. V prostoru před KD si budete moci od 14.30  za symbolických 10 Kč zakoupit žeton s číslem a před samotným kácením napíšete křídou na zem číslo z žetonu tam, kde dle vás májka dopadne. Vítěz získává občerstvení u hasičů pro dvě osoby. 

Při přihlížení kácení prosíme o respektování následujících pokynů: 

  • zákaz pohybu v zapáskovaném území předpokládaného dopadu májky
  • obezřetnost i v jiných místech, a hlavně zabránění volnému poletování dětí - vzhledem k tomu, že letos kácí ochotníci:-)
  • dodržování rozestupů
  • používání respirátoru či chirurgické roušky. 

Organizátoři nebudou kontrolovat aktuálně platné podmínky pro vstup na kulturní akce, neboť veřejný prostor nebude ohraničen.

Výletiště u hasičů bude v režimu zahrádky s výdejním okénkem. Hasiči vás zvou na dobroty tak dobré,  jak je znáte z minulých akcí :-)

 

 

Těšíme se na vás!


Kategorie: Kulturní dění
Vytvořeno / Upraveno: 28.05.2021 | Zveřejněno do: 1.06.2021 | Obec Zašová

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti cookie. Používáním webu s tím souhlasíte. Další info OK