Hoď se do Pogody - talk show již tuto sobotu - platí zjednodušená pravidla pro návštěvníky a vstupenky máme ještě v prodeji

V sobotu 12. června přijedou Sandra a Richard Pogodovi se svou talk show Hoď se do Pogody. Nově stačí návštěvníkům se prokázat i  potvrzením zaměstnavatele o provedení samotestu či čestným prohlášením. Občerstvení pro návštěvníky bude připraveno formou baru v prostoru před kavárnou.  Více informací najdete níže, těšíme se na Vás. 

Plakát Sandra Pogodová - Hoď se do Pogody (Soubor: jpg | Velikost: 3.08 MB)

Herečka Sandra Pogodová nás v  sobotu 12. června spolu se svým otcem, hercem a  muzikantem Richardem Pogodou provede večerem plným zábavných povídek, vzpomínek na slavné osobnosti a celé to proloží písničkami Ježka, Voskovce, Wericha, Suchého, Šlitra, evergreeny první republiky. Spolu napsali dvě knihy povídek, z  nichž jedna se jmenuje stejně jako chystaný program. Obě si budete moci i koupit a nechat podepsat.

Vstupné 150 Kč. Počet míst omezen do 50 % kapacity sálu. 

Odkaz pro vstupenky zde. Abychom dodrželi pravidlo volné židle mezi diváky z jiných domácností, budeme mezi jednotlivé nákupy vstupenek vkládat volnou židli. 

Vězte však, že musíme respektovat pravidla konání akcí, které jsou od 8. června tyto:

Při příchodu musí všichni diváci prokázat splnění jedné z následujících  podmínek vstupu:

  • doložit negativní RT-PCR test starý nejvýše 7 dní, 
  • doložit negativní POC (tzv. antigenní) test starý nejvýše 72 hodin  (lze prokázat potvrzením zaměstnavatele o provedení samotestu či čestným prohlášením),
  • doložit prodělání laboratorně potrvzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než  180 dnů přede dnem konání akce,
  • aplikaci alespoň první dávky očkování proti covidu-19, přičemž od této dávky musí uběhnout nejméně 22 dní, v případě aplikace jednodávkové vakcíny musí od této uběhnout nejméně 14 dní. 

Navíc všichni přítomní musí mít po celou dobu nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95 / N95). V hledišti není možné konzumovat jídlo ani nápoje, což u nás nebylo možné ani dříve. Nicméně v prostoru před kulturním domem pro Vás bude před konáním akce a o přestávce připraveno občerstvení formou baru. . 

Nicméně jsme velmi rádi, že už v  kulturním domě přivítáme první diváky a  kulturní dění se pomalinku rozjede.

 

 


Kategorie: Kulturní dění
Vytvořeno / Upraveno: 8.06.2021 | Zveřejněno do: 13.06.2021 | Obec Zašová

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti cookie. Používáním webu s tím souhlasíte. Další info OK