Archiv akcí pro děti

!Pozor! Kvůli nepříznivému počasí hra prodloužena do 18. června

Ahoj holky a kluci, mamky a taťkové,

květnová hra je komplet tady. Na začátek chci podotknout, že hra vznikla v době, kdy jsme nemohli opustit katastr obce, jako tip na výlety pro celé rodiny. I tentokráte jsem prošmejdila všechny možné kouty naší krásné vísky a vybrala 5 míst. Ale prosím, nepočítejte s tím, že je projdete na jeden zátah. Je jich sice jen pět, ale možná jsou časově trochu náročnější. A hlavně, jsou to tak krásná místa, že stojí za to se kochat, když už tam budete:-)

Vše, co potřebujete vědět k průběhu hry, je v pravidlech

Asi jste postřehli, že jsem vyslyšela přání z minula a máme lehčí a těžší variantu hry: Pro mladší děti (asi by měly umět už písmenka) je tu tajenka, a pro starší (klidně i bystré a odvážné mladší) opět hrací karta na zaznamenávání odpovědí. Obojí si můžete vytisknout, nebo vyzvednout v ičku, které je otevřeno denně od 13 hodin. 

A konečně interaktivní mapa - tak jdeme na to, jste připraveni? Já jo. Doufám, že tentokráte budeme startovat bez počítačových zádrhelů, měli byste se do ní dostat bez nutnosti přihlašování. Kdyby náhodou něco nefungovalo jak má, prosím pište, volejte na 602 737 956.

Interaktivní mapa pro obě varianty hry

A pokud si ji nemůžete zvětšit, nebo pro jednodušší orientaci v terénu připojuji ještě mapy.cz. Body jsou umístěny na přesnost několika metrů, účelem hry je dát prostor dětem k hledání :-)

Mapy.cz

 

 

 

 
Hra skončila.
 
3. dubna: 
Včera jsme s myškou Zaškou vylosovali 10 z vás, kdo jste se dostali do Myší síně slávy a zaslali fotky. Těchto deset, které vám prozradí myška Zaška si mohou v ičku vyzvednout malý upomínkový předmět. Blahopřejeme a děkujeme
 
  
 
31. března:
Tajemná šifra se blíží do finále....V tomto okamžiku je v Myší síni slávy 56 úspěšných luštitelů, šikovných holek a kluků, kteří to většinou s velkou pomocí rodičů dotáhli až do cíle. Klobouk dolů a palec nahoru. Myší síň slávy zůstane otevřena do pondělí 5. dubna. Ale jen ti, kteří do ni vstoupí nejpozději zítra a nejpozději zítra zašlou fotky ze stanovišt na kultura@zasova.cz, nebo do zprávy zde na fb, budou součástí losování o drobné reklamní předměty. Pokud jste nestihli, máte tedy možnost si trasu ještě do pondělí projít, vyluštit šifru, vstoupit do síně slávy, ale už bez nároku na slosování. A přitom se můžete zúčastnit i úklidu Zašové a Veselé, příroda naši pomoc potřebuje.
PS: děkujeme za krásné fotky a za hezké ohlasy ...
 
 
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti cookie. Používáním webu s tím souhlasíte. Další info OK