Horní menu

Fulltext vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1
WHISKEY & FAZOLE 2023 – festival south and blues rocku
2
Stopy lidského umu
Drobečková navigace

Úvod > Sport a turistika > Další sportoviště > Cardio Power Training

Cardio Power Training

Marek Pisklák - osobní fitness trenér

Kde: Kulturní Dům Zašová, taneční sál v 1. patře
Kdy: každý čtvrtek od 18.30 do 19.30
Vstupné: 90Kč/hod
Co si vzít sebou: pohodlné sportovní oblečení, sportovní obuv se světlou podrážkou, ručník, pití, karimatku a dobrou náladu

S trénováním jiných lidí jsem začal nedávno, avšak ve cvičení a zdravém životním stylu nejsem žádný nováček. Začínal jsem už ve svých osmnácti letech, kdy jsem chodil do místního fitness centra a učil se od „nabouchaných borců.“ Postupně jsem poznával správné techniky posilování a způsoby volby cviků pro zvýšení požadovaného efektu.
Asi šest let zpátky jsem se začal zajímat o kardio cvičení. Tímto typem cvičení lze docílit jak spalování tuků, tak i zvýšení fyzické kondice. Stačí si hlídat svůj srdeční tep. A tím to všechno začalo. Potřeboval jsem shodit pár kilo dolů, upravil jsem si jídelníček a výsledy přišly velmi brzy. Užíval jsem si každou minutu kardio cvičení a těšil jsem se na to každý den. Člověk po něm spálí energii, a má neskutečnou radost ze sebe, že protentokrát už to dal bez přestávky. Tím se postupně začala budovat myšlenka, že bych mohl vést i ostatní k tomuto cvičení.

Trenérský kurz jsem si udělal loni v květnu, do kterého mě „dokopala“ moje manželka. Za to ji moc děkuji, protože nyní mohu dělat to, co mě baví a naplňuje.

Co Vám tedy mohu nabídnout:

Profesionální přístup

Cvičení není jen fyzická záležitost, ale vyžaduje i hodně teoretických znalostí a schopností. Každý jednotlivec potřebuje specifický způsob komunikace, ať už je to dané v rozdílnosti jeho cíle cvičení nebo stupněm fyzické kondice. Proto své individuální cvičební plány přizpůsobuji na míru každého klienta. Snažím se, aby mí zákazníci cvičili pro radost a příjemné zacházení s nimi je jeden z mých základních principů.
Na své klienty plně dohlížím po celou dobu jejich tréninku, který trvá přesně 60min. Takovýto trénink zahrnuje důkladné zahřátí těla, protažení, samotný trénink zaměřený na individuální potřeby klienta a znovu protažení celého těla. Společně pak hodnotíme jeho výkon.

Znalosti racionálního stravování

Zdraví a dobrá tělesná pohoda nejsou jen výsledkem cvičení, ale také výživy, která tvoří až 70%. Zbývajících 30% tvoří dostatek pohybu, spánku, duševní pohoda a relaxace.

Cardio & Power Training

Další myšlenkou bylo mé cvičební plány přiblížit širší veřejnosti. Proto jsem se rozhodl pro hromadné unisex tréninky, které jsou postaveny na principech karido cvičení, ale i posilování svalů. Protože pokud chceme tvarovat své tělo, není potřeba jen pálit tuky, ale i posílit své svaly.

Ať jste ve sportu nováčci nebo již otřelí sportovci, přijďte si trénink vyzkoušet a prověřit svou kondici. Na trénincích panuje vždy dobrá atmosféra, a zaručuji, že budete odcházet s pocitem, že jste pro své tělo udělali maximum. Tímto bych Vás chtěl pozvat na své Cardio & Power Tréninky pro veřejnost.