Diskusní fórum

Odpověď pana Bolka na příspěvek pana starosty ze ZN č. 6/2018
Zpět na přehled témat


Autor Příspěvek

Marcela Janišová
31.08.2018

Obhajoba k výrokům pana starosty k článku o debatě k řešení výjezdu z obce

 

Pan starosta se ve svém článku v minulých pozastavuje nad tím, proč jsem neorganizoval debatu před 1O lety…., a v podobném duchu se vyjadřoval také v článku v loňských lednových novinách. K tomu je potřeba uvést několik věcí: 1) téma chybějících parkovacích míst a tedy i zábor zeleně u potoka v rámci projektu výjezdu se stejně začalo řešit až v roce 2016!, a zejména na základě této skutečnosti tedy navrhl pan Ing, Kalčík variantní řešení. 2) V době, na kterou odkazuje pan starosta, navíc nebylo jednoduché zajímat se o obecní záležitosti z více důvodů: rada obce i za jeho přičinění mi opakovaně nedovolila členství ve stavební komisi, rada obce schválila poplatky za poskytování informací 170,-kč na hod. (i za každou započatou hodinu) a konečně také původní webové stránky, kde projekt výjezdu visel, byly v roce 2014 nahrazeny jinými, které koncem loňského roku byly opět nahrazeny jinými – v pořadí již 3. stránkami, čímž se situace také dost znepřehlednila. Toto vysvětlení jsem panu starostovi osobně sdělil již po jeho první reakci na toto téma v loňském roce, a proto nerozumím tomu, proč to znovu uvedl.

Také další výrok pana starosty Pan Bolek sice organizuje debaty a vyvolává na všechny strany……:“ je přehnaný, jelikož debata byla pořádána pouze jedna a to v dubnu 2016 a slovní obrat „vyvolává na všechny strany“ je až urážlivý a zavádějící, protože to vypadá, že si někdo stoupnul na ulici a na všechny strany něco volal, nebo se vyvolávalo něco na burze. To má být úkolem redakční rady ZN, aby takovéto výroky nebyly otiskovány a článek byl korigován. Mezi slovy telefonovat a vyvolávat je zjevný významový rozdíl.

 

Děkuji za pochopení, pěkný den.

 

Pěkný den, Jan Bolek


Nový příspěvekTento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti cookie. Používáním webu s tím souhlasíte. Další info OK