Horní menu

Fulltext vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13
Den pro Veselou, sběr kovo šrotu a autobaterií
Karol a Kvído – vyprodáno
Aristokratka ve varu
14
Příběh Chrudimského Krista - přednáška v kostele
Tento týden v kultuře - pozvánka
15 16
O veselském hrádku a počátních vsi Veselá
17
Mezi nebem a zemí – autorské čtení A. Sekery
18
Kurz moderní kaligrafie a flourishing
19 20
Den pro Zašovou
21
22
Všechny báječný věci – divadelní představení s Richardem Krajčem
23 24 25
CrossOver Sextet Marka Novotného
26 27 28
Benefice pro Iskérku
29
LiStOVáNí – Fake news
30
Pálení čarodějnic
1 2 3 4 5
Drobečková navigace

Úvod > Kultura > Divadelní předplatné > Divadelní předplatné 2024

Divadelní předplatné 2024

Představujeme Vám šestici divadel abonentního programu na sezonu březen - listopad 2024.

Stejně jako v uplynulých letech mají nejdřív možnost zarezervovat si místa stávající předplatitelé, a to do  10. 11. 2023.  Noví zájemci o předplatné se mohou hlásit už nyní, ale jejich požadavky budeme uspokojovat postupně na konci listopadu, začátkem prosince. 

 Místa si rezervujte na tel. 602 737 956 nebo mailu janisova@zasova.cz. Prosím, při rezervaci uveďte své telefonní číslo pro operativní komunikaci.  

Platby v hotovosti v kanceláři kultury  nebo ideálně na účet č. 6842490277/0100, variabilní symbol 61+číslo, které dostanete při rezervaci (to je  to, které jste použili už loni).

Cena ročního předplatného činí 1 900 Kč. 

 Divadelni predplatne 2024_komplet.pdf

 

Představení začínají v 19.00 hodin v KD Zašová.

1. března

Benátky pod Sněhem, Pantheon Production

 Lucie Štěpánková, Filip Cíl, Veronika Arichteva, Jaromír Nosek

Brilantní situační komedie o pozvání na večeři a zmatení jazyků. Při „večeři s přáteli“ dochází ke konfrontaci dvou mladých párů s opravdovostí a falší jejich lásky. Jedni mají před svatbou, druzí možná před rozchodem. Společné setkání může ale všechno převrátit. Jedno malé nedorozumění vede až k absurdním situacím..

 

12. dubna

"K-PAX, SVĚT PODLE PROTA", Stage ArtCz Brno

Martin Siničák, Hana Halberstadt, Petr Halberstadt, Petr Bláha, Jakub Urbánek / Martin Siničák, Michal Bumbálek / Tomáš Milostný, Eva Novotná, Gabriela Štefanová

Do moderní psychiatrické léčebny je přijat záhadný pacient, který o sobě tvrdí, že je mimozemšťan z planety K-PAX vzdálené od Země několik tisíc světelných let. Jeho pobyt na psychiatrii obrátí naruby životy nejen všech spolupacientů, ale i zdravotního personálu, včetně ošetřujícího lékaře, který se snaží odhalit pravou totožnost záhadného cizince.

Divadelní hra K-PAX laskavým humorem pojmenovává neduhy naší společnosti a velmi často zamrazí svojí přesností. Během představení se budeme mít možnost ponořit do hlubin lidských duší a nenásilným způsobem se tak dozvíme mnohé o nás samých.

Inscenace K-PAX, možná o člověku, možná o mimozemšťanovi, nás nenechá klidným a překvapí nás naprosto nečekaným vyústěním celého příběhu.Upozornění: V představení se používá stroboskop.

 

17. května

Zavřete oči, swing přichází

Kateřina Kráľovská Steinerová, Vlasta Žehrová, Zbyněk Fric,  Ondřej Kavan, klavírní doprovod Jiří Toufar

Příběh hvězd zlaté éry československého filmu. A. Mandlová, L. Baarová, M. Havel, R. A. Dvorský, O. Nový . . .Hvězdná sláva, intriky, politika, láska, sex a alkohol!

To vše uvidíte v našem představení! V prostoru divadla sídlila na začátku 20. století věhlasná vinárna, kde se scházela tehdejší společenská smetánka, hvězdy filmu, hochštapleři, zbloudilí milionáři... Na pozadí neklidné doby, kde se prolínají fakta s fikcí, se k nám vrací Oldřich Nový, aby zavzpomínal na dobu největší slávy barrandovských filmových ateliérů. Je láska jen fata morgána? Lesk a bída tehdejších hvězd stříbrného plátna... To vše za doprovodu swingových písní, které podtrhují atmosféru rozporuplné doby, ve které žili, tvořili, milovali i nenáviděli:       

 

27. září

TIK TIK                                                                           Divadlo Kalich

autor: Laurent Baffie, režie: Jakub Nvota

Tereza Kostková,  Kristýna Frejová, Šárka Kubíková,  Václav Knop, Josef Polášek,  Jaromír Nosek

Neobvyklá komedie. V čekárně psychiatra se setkávají tři muži a tři ženy, různého věku,  zaměstnání, osudu. Spojuje je stejný problém: trpí „tikem“, chcete-li obse-dantní  neurózou,  s kterou se těžko žije. Všichni věří v pomoc světoznámého od-borníka, u kterého se museli objednat dlouho předem. Jenže ten se omluvil za zpoždění letadla a také jeho následná cesta autem znamená                          časové zdržení. Pacienti překonávají zábrany, seznamují se vzájemně se svými „tiky“  a během dlouhého čekání se nakonec sami pokusí  o skupinovou terapii...

 

25. října

Můj nejlepší kamarád,  Slezské divadlo Opava

Daniel Volný, Jakub Stránský, Soňa Křepelová / Vladimíra Vokůrková, Sabina Muchová, Andrea Zatloukalová

Situační komedie. Bernard žije spokojeně v manželství s Nelly. Má dobrou práci, dospívajícího syna, o kterém se domnívá, že je geniální. Bernard má však slabost i pro jiné ženy. Třeba pro mladou stážistku z tchánovy firmy. Bernard má nejlepšího kamaráda Philippa. A Philippe je dobrák od kosti. Takže když Bernardovi začne milenka přerůstat přes hlavu, Philippovi nezbývá než podat nejlepšímu kamarádovi v nouzi pomocnou ruku...

 

22. listopadu

Miluji tě, ale…                 Těšínské divadlo

Bára Vidomská, Daniela Sedláčková, Tomasz Władysław Przybyla, Kryštof Malec...

Laskavě nostalgická a zároveň vtipná a lidská hudební komedie. Rozpustilá a jedinečná jízda a taky trochu slalom ve vztazích mezi mužem a ženou. Čtyři mladí lidé se nervózně připravují na svou první schůzku, na které samozřejmě chtějí udělat ten nejlepší dojem. A pak již sledujeme rychlý „průlet životem“ od budování vztahu, svatby, manželství přes problémy s tchyní a tchánem, trable s dětmi, únavu ze stereotypu až po vztahy v pozdním věku...