Pozvánka na kulatý stůl 11. 10. 2017

Chcete-li se zapojit do připravovaného dění v obci, pak přijďte ve středu 11. října v  16 hod na diskusní forum do sálu Kulturního domu v Zašové. 

pozvanka-ks-rijen.pdf (Soubor: pdf | Velikost: 0.19 MB)

Vážení a milí spoluobčané,

přijměte prosím pozvání ke „kulatému“ stolu v kulturním domě v Zašové ve středu 11. října od 16 hod. Za vedení obce bych vám rád představil návrh rozvojového dokumentu naší obce na roky 2018 až 2025. Dokument byl vytvořen v rámci projektu „Strategické řízení v obci Zašová“ r. č. p: CZ.03.4.74/0.0/0.0/16_033/0002846.

Cílem projektu je zefektivnění veřejné správy prostřednictvím optimalizace procesů a postupů ve veřejné správě, zejména posílení strategického řízení obce Zašová, zavedení metody místní Agendy 21 a vytvoření strategického dokumentu obce. Projekt je spolufinancován z ESF, Operační program Zaměstnanost.

Budete seznámeni s plánovanými investičními akcemi obce a samozřejmě bude možnost vznášet další návrhy či připomínky. Rovněž bude představen návrh na záměr neoficiálního pojmenování ulic v naší obci. Zda ulice pojmenovat nebo ne, je otázka, která sice zatím rozděluje zastupitele, ale osobně si myslím, že by si naše poměrně velká obec označení ulic zažitými názvy zasloužila, a to ne jen z praktického hlediska. V kulturním domě budou připraveny i slepé mapy, kde bude možné vepisovat návrhy názvů jednotlivých ulic.

Na setkání se těší

Jiljí Kubrický, starosta

 


Kategorie: MA21
Vytvořeno / Upraveno: 16.01.2018 | Obec Zašová

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti cookie. Používáním webu s tím souhlasíte. Další info OK