Myška Zaška

Ahoj holky a kluci, mamky a taťkové,

květnová hra je komplet tady. Na začátek chci podotknout, že hra vznikla v době, kdy jsme nemohli opustit katastr obce, jako tip na výlety pro celé rodiny. I tentokráte jsem prošmejdila všechny možné kouty naší krásné vísky a vybrala 5 míst. Ale prosím, nepočítejte s tím, že je projdete na jeden zátah. Je jich sice jen pět, ale možná jsou časově trochu náročnější. A hlavně, jsou to tak krásná místa, že stojí za to se kochat, když už tam budete:-)

Vše, co potřebujete vědět k průběhu hry, je v pravidlech

Asi jste postřehli, že jsem vyslyšela přání z minula a máme lehčí a těžší variantu hry: Pro mladší děti (asi by měly umět už písmenka) je tu tajenka, a pro starší (klidně i bystré a odvážné mladší) opět hrací karta na zaznamenávání odpovědí. Obojí si můžete vytisknout, nebo vyzvednout v ičku, které je otevřeno denně od 13 hodin. 

A konečně interaktivní mapa - tak jdeme na to, jste připraveni? Já jo. Doufám, že tentokráte budeme startovat bez počítačových zádrhelů, měli byste se do ní dostat bez nutnosti přihlašování. Kdyby náhodou něco nefungovalo jak má, prosím pište, volejte na 602 737 956.

Interaktivní mapa pro obě varianty hry

A pokud si ji nemůžete zvětšit, nebo pro jednodušší orientaci v terénu připojuji ještě mapy.cz. Body jsou umístěny na přesnost několika metrů, účelem hry je dát prostor dětem k hledání :-)

Mapy.cz

 
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti cookie. Používáním webu s tím souhlasíte. Další info OK