Hlavní nabídka


MUDr. Levová oznamuje....

Provoz ordinace během pandemie COVID-19

Vážení klienti,

při prvních příznacích onemocnění jako jsou : teplota, kašel, bolesti svalů, kloubů, ztráta chuti či čichu , zůstaňte doma a spojte se telefonicky předem s námi. Pokud byste měli navíc problémy s dýcháním, prosíme volejte rovnou linku 155. Pokud naopak přicházíte s neodkladným problémem s jiným onemocněním, nemusíte se bát, že bychom vás neošetřili, ale i tak se ohlaste předem, snažíme se, aby v čekárně nebylo více pacientů.

Stále platná jsou telefonní čísla: 571 634 666 / v případě výpadku el. či internetové sítě může být dočasně nedostupné I /, a dále tel. číslo 737 551 143 / mobilní operátor/. Buďte trpěliví, telefonní linky jsou přetížené, pokud jste se nedovolali, opakujte volání.

Každá osoba s příznaky respirační infekce může mít COVID-19. Proto je zásadní, aby pacient s jakýmikoliv příznaky respiračního onemocnění zůstal v domácím léčení až do doby, než odezní příznaky onemocnění. Není žádoucí, aby osoba s příznaky respiračního infektu nemoc tzv. přecházela, chodila do práce, účastnila se společenského života, používala MHD atd.

 

Děkuje za pochopení

MUDr. Alena Levová


Kategorie: Informace
Vytvořeno / Upraveno: 9.10.2020 | Zveřejněno do: 30.11.2020 | Obec Zašová

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti cookie. Používáním webu s tím souhlasíte. Další info OK