Hlavní nabídka


Poptávky poskytovatelů sociálních služeb po dobrovolnících a pracovnících na dohodu

Sociální služby Vsetín, příspěvkové organizace, se obrací s prosbou o pomoc při zajištění chodu jejich služeb.

Poptávka po dobrovolnících (Soubor: pdf | Velikost: 0.12 MB)
Plakát - hledáme dobrovolníky (Soubor: pdf | Velikost: 1.46 MB)

Jsou organizací, jež poskytuje pobytové sociální služby pro seniory i osoby se zdravotním postižením, a to ve 12 službách, které se nacházejí ve Vsetíně, Karolince, Valašském Meziříčí, Pržně, Zubří, Zašové a Rožnově pod Radhoštěm.

Aktuálně se kvůli nařízeným proti epidemiologickým opatřením nachází ve velmi nestabilní a náročné situaci, kdy se každým dnem mění počty jejich zaměstnanců především v přímé péči o klienty, a to z důvodu podezření či pozitivního testování na onemocnění Covid-19. Předpokládá se, že tato situace může v řádech následujících týdnů přetrvávat, ne-li se zhoršovat, proto se rozhodli oslovit své okolí. Pro zabezpečení základního fungování  služeb si potřebují na následující období vytvořit databázi zájemců, kteří jsou ochotni se do pomoci zapojit jako dobrovolníci (na základě dobrovolnické smlouvy či jako zaměstnanci převedení od jiného zaměstnavatele), nebo za finanční ohodnocení prostřednictvím dohod o pracích konaných mimo pracovní poměr.

Případné dotazy či zájemce o zapojení, prosím, směřujte na Aranku Medkovou Pekárkovou, mobil 731 555 151, arankamedkova@seznam.cz.


Kategorie: Informace
Vytvořeno / Upraveno: 5.11.2020 | Zveřejněno do: 30.11.2020 | Obec Zašová

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti cookie. Používáním webu s tím souhlasíte. Další info OK