Předplatné 2018

 Na příští rok chystáme opět 6 představení, které se budou hrát v rámci divadelního předplatného. Tak jako vždy, budou mít možnost zarezervovat si svá místa stávající předplatitelé, a to nejpozději do 30. listopadu. Noví zájemci budou informováni po 5. prosinci. 

Cena předplatného 1400,- Kč/6 představení.

Chci Vás požádat o rezervaci přímo u mne, ať už osobně, telefonicky či mailem. Vždy mě najdete minimálně v úředních dnech pondělí a středa v kanceláři v KD. Telefon: 602 737 956, mail: janisova@zasova.cz

Těším se na další setkávání s Vámi v kulturním domě ať už při divadlech či při dalších kulturních akcích.

M.Janišová

Divadelní spolek Chaos (Valašská Bystřice)

PRACHY? PRACHY!

Pátek 2.3.2018 od 19.00 hod

Autor: Ray Cooney

Po roční odmlce máme opět příležitost vidět oblíbený spolek Chaos.

Komedie o tom, jak nalezený kufřík s obrovskou částkou peněz dokáže rozmetat poklidný život spořádaného manželského páru a vidina bohatství nastartuje rozpory nejen v rodině samotné, ale postupně do problému vtahuje i ostatní aktéry. Geometrickou řadou narůstá řetězec lží, výmluv a vydírání. Napětí se stupňuje a s ním taky graduje i humor. Ukazuje se, že ponechat si špinavé peníze je těžší než se k nim dostat.

Pokud si tedy myslíte, že den, kdy se vám náhodou v ruce ocitne kufřík plný peněz, bude tím nejšťastnějším v životě, jste na omylu!  A tahle komedie anglického střihu vás o tom zaručeně přesvědčí.

Komedie se s úspěchem hrála po celém světě a o jejím autorovi napsal recenzent londýnského Daily Telegraphu: „Ray Cooney je často lepší než Feydeau… je to národní poklad! Věříme, že se bude líbit i vám.

 

Divadlo Kalich Praha

BEZ PŘEDSUDKŮ

Pátek 23.3.2018 od 19.00 hod

Autor: Diego Ruiz, Fiona Bettanini, Nicola Pistoia, Pino Ammendola

Hrají: Jana Paulová, Pavel Zedníček

Tato komedie navazuje na úspěch předcházejících inscenací předních českých komiků Jany Paulové a Pavla Zedníčka.

Hra se odehrává v motelu, kde musí v jediném volném pokoji neplánovaně přespat Diego s Fionou, dva letití přátelé. Společná noc jim nabídne možnost otevřeně si popovídat o věcech, na které se ženy jinak ostýchají ptát mužů a muži žen.

Bez předsudků je tedy výtečnou komedií předně o kamarádství, o tajemstvích, o zvědavosti a hlavně o nás, jejích divácích.

Stáváme se svědky vtipně vybroušeného, velmi trefného a místy i dojemného slovního souboje obou postav. A nebyli by to Jana Paulová s Pavlem Zedníčkem, aby k němu nepřidali řadu nezapomenutelných gagů.

 

Slovácké divadlo (Uherské Hradiště)

VEČER NA PSÍCH DOSTIZÍCH

Pátek 18.5.2018 od 19.00 hod

Autor: Matt Charman

Velmi černá „mužská“ komedie britského autora Matta Charmana zvítězila v roce 2004  v dramatické soutěži mezi sedmi sty texty a získala Verity Bargate Award. (Charmanův scénář k Spielbergově filmu Most špiónů byl nominován na Oscara v kategorii nejlepší původní scénář)

Po diváckém úspěchu s Rychlými šípy u nás v sále jsme se rozhodli pozvat opět herce ze Slováckého divadla. Parta kamarádů z autodílny se sešla, aby si užila první závod jejich společného psa. Koníček, nebo hazard? Zkrátka zábava a vidina rychlého výdělku zároveň. S příchodem „mlátičky Paula“, kterého (téměř) nikdo z přítomných nečekal, se však něco pořádně zadrhne.

 

Divadlo Ungelt (Praha)

SKOŘÁPKA

21.9. NEBO 27.9.2018 od 19.00 hod (termín bude potvrzen v březnu)

Autor: Marcin Szczygielski

Hrají: Alena Mihulová, Petra Nesvačilová

V zapadlé knihovně se schází nesourodá dvojice. Zakřiknutá knihovnice a suverénní zlatokopka. Co přinese toto setkání? Křehký a dojemný příběh o náhodném setkání dvou žen v odlišných životních situacích a zdánlivě tak rozdílných povah se prostřednictvím bezchybné herecké partneřiny proměňuje v neomylný tah Divadla Ungelt na branku diváckých srdcí. Přináší příjemný pocit a katarzní zážitek z pozvolného oťukávání skořápek obou hrdinek, jejich cesty k pochopení a vzájemnému obohacení.

 

Divadelní spolek FRÍDA (Brno)

RAPPER

19.10.2018 od 19.00 hod

Autor: Jakub Nvota

„Miloval hudbu. Rozuměl jí a cítil se být mladý. Jednoho dne zjistil, že nic z toho už neplatí. Ale odmítal se vzdát. Příběh učitele, který po bypassu začal rapovat, a měl pro to dobrý důvod, tomu věř!!!“

Na Rapperovi je krásná kombinace humorných a hořce dojemných scén. V monologu učitele ztvárněného Martinem Trnavským se objevují skutečné myšlenkové perly. Jeho výkon je strhující.

Hrají: Martin Trnavský, Anet Antošová, Dominika Červinková, Julie Šurková

 

Těšínské divadlo

KUBO

23.11.2018 od 19.00 hod

Choreograf: Jaro Moravčík, režie: Miloslav Čížek

"Muzikál na lidovou notu" stojí v podtitulu této hry a je v něm všechno to dobré, co skýtá lidová tvořivost - pěkné písničky, tanec, láska opětovaná i nenaplněná, drobné intriky i sousedské porozumění. 

Jara Moravčíkaznáme už jako choreografa Báthoryčky.

letak-divadlo-a4-stojanek

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti cookie. Používáním webu s tím souhlasíte. Další info OK