Relaxační centrum Salza

Relaxační centrum Salza, Zašová 386 nabízí solnou jeskyni, masáže, tělové a ušní svíce, biopedikůru, infrasaunu, biolampu a další.

Solná jeskyně: Význam léčení působením mikroklimatických účinků soli je známý a používaný už od pradávna. Příkladem jsou léčebné kúry u moře, kde je ovzduší prosycené jódem. Solná jeskyně je jednoubn z originálních metod využití léčebných účinků soli. Součástí jeskyně jsou slané vodopády, ze kterých se uvolňují cenné prvky magnesia a potaše. Solné kameny jsou bohaté na prvky jódu, selenu, zinku, vápníku, bromu a další. Systém klimatizace a ventilace zabezpečuje stálou výměnu a ionizaci vzduchu. Teplota v solné jeskyni je cca 20 – 22 stupňů Celsia, čímž se dosahuje obohacování ovzduší o minerály, které se v soli nacházejí. Tyto vlastnosti jeskyně příznivě působí na zdraví, obranyschopnost, energii a náladu člověka, jeskyni mohou využívat všichni bez omezení věku. Ke zlepšení zdravotního stavu dochází už po několika procedurách, účinky jsou však u každého člověka jiné a mají různou dobu trvání.

V relaxačním centru zakoupíte přírodní produkty, přírodní kosmetiku, dárkové předměty, šperky, knihy, CD a jiné. Salza je místem konání občasných koncertů a v létě se zde každé pondělí promítají filmy z cyklu Promítej i ty. 

Více informací na www.salza.cz

Salza letak 2012_web

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti cookie. Používáním webu s tím souhlasíte. Další info OK