Solná jeskyně

jeskyne

Význam léčení působením mikroklimatických účinků soli je známý a používaný už od pradávna. Příkladem jsou léčebné kúry u moře, kde je ovzduší prosycené jódem. Solná jeskyně je jednou z originálních metod využití léčebných účinků soli.

Součástí jeskyně jsou slané vodopády, ze kterých se uvolňují cenné prvky magnesia a potaše. Solné kameny jsou bohaté na prvky jódu, selenu, zinku, vápníku, bromu a další. Systém klimatizace a ventilace zabezpečuje stálou výměnu a ionizaci vzduchu. Teplota v solné jeskyni je cca 20 – 22 stupňů Celsia, čímž se dosahuje obohacování ovzduší o minerály, které se v soli nacházejí. Tyto vlastnosti jeskyně příznivě působí na zdraví, obranyschopnost, energii a náladu člověka, jeskyni mohou využívat všichni bez omezení věku. Ke zlepšení zdravotního stavu dochází už po několika procedurách, účinky jsou však u každého člověka jiné a mají různou dobu trvání.

Mimo solnou jeskyni nabízí relaxační centrum SALZA tyto služby : masáže, tělové a ušní svíce, biopedikúru, infrasaunu, detoxikaci, biolampu, diagnostiku a další …

Dále zde zakoupíte přírodní produkty, přírodní kosmetiku, dárkové předměty, šperky, knihy, CD a jiné.

Více informací na www.salza.cz

Salza letak 2012_web

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti cookie. Používáním webu s tím souhlasíte. Další info OK